Oferta – opakowania foliowe

Opakowania foliowe w sklepie to niezbędny element wyposażenia. Chronią towar przed uszkodzeniem i służą do pakowania przedmiotów. Opakowania z folii to nasza specjalność, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do przechowywania i transportowania produktów. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaoferować Ci reklamówki: HDPE, PE czy HD, torebki strunowe i wiele więcej. Ty decydujesz, czego potrzebujesz, a my dostarczamy nasze opakowania foliowe do Twojego sklepu.

Prowadzisz sprzedaż wysyłkową? Zadbaliśmy o to, żeby dostarczyć niezbędne materiały również sklepom, które dostarczają swoje produkty wysyłkowo. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz też folie stretch, mocne taśmy czy folie pęcherzykowe.

Oferowane przez nas woreczki i torebki to wysoka trwałość i jakość wykonania. Produkujemy opakowania zgodnie z przyjętymi normami bezpieczeństwa, a nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty. Ważna jest też dla nas ekologia, dlatego oferujemy opakowania bezpieczne dla środowiska. Sprawdź naszą ofertę biodegradowalnych torebek papierowych.

zamknij komunikat
Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies. Więcej informacji...