O Firmie

Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją opakowań foliowych i folii. Znajdujemy się w Łodzi przy ul. Strykowskiej 127. Zapraszamy do kontaktu.

Opakowania foliowe Łódź

Jesteśmy firmą istniejącą już od 1990 roku. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych i handlu sprawia, że doskonale znamy potrzeby Klientów. Wiemy czego oczekują, dlatego przez wszystkie lata działalności zmienialiśmy się, cały czas ulepszając swoje wyroby i poziom świadczonych przez nas usług. Jako producent opakowań foliowych proponujemy Wam artykuły do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Sprzedajemy również przeróżne materiały do opakowań foliowych. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do Klienta i w pełni spełnić jego wymagania. Niezależnie od tego jakie wymiary i grubość mają mieć opakowania foliowe, wiedz że wykonamy je dla Ciebie. Zadowolenie Klienta z naszych usług jest dla nas najważniejsze. Opakowania foliowe wychodzące w świat z naszej siedziby w Łodzi mogą posiadać nadruki wykonane metodami sitodruku i fleksodruku.

Jesteśmy otwarci na różne możliwości współpracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Co jeszcze nas wyróżnia spośród innych firm z branży? Bardzo dobre warunki rozliczeń i niskie ceny. Jesteśmy pewni, że za pomocą naszych opakowań, każdy produkt zapakujesz najlepiej, jak się tylko da.

Oferta torebek i worków foliowych

Jakie produkty Wam proponujemy? Przede wszystkim opakowania foliowe. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Umieściliśmy w niej sześć kategorii produktów. W skład pierwszej z nich, wchodzą wykonane z polietylenu worki i torebki. Ich głównym stosowaniem jest przechowywanie odzieży. U nas znajdziesz opakowania jednorazowe do przechowywania pojedynczych sztuk ubrań. Produkujemy, a następnie sprzedajemy również opakowania zbiorcze. Dzięki nim, będziecie mogli zapakować za jednym zamachem kilka elementów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób transportujących większą ilość odzieży. Mamy też coś dla zwolenników umieszczania ubrań na wieszakach. Aby odpowiednio zabezpieczyć rzeczy przed zabrudzeniami, warto skorzystać z worków „skosów”. Dzięki umieszczonemu u góry otworowi, z łatwością będziesz mógł użyć ich wraz z wieszakiem.

Torebki foliowe o bardzo wysokiej przezroczystości sprawią, że w bezpieczny sposób przechowasz bądź przewieziesz dowolne produkty. Chcąc jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umieściliśmy w naszej ofercie kilka typów takich opakowań foliowych. Torebki proste, z klapką, eurodziurką, taśmą klejącą, dogrzewanym wieszakiem bądź przymocowaną rączką – sam zdecyduj, które z nich będą dla Ciebie najlepsze. Jeżeli poszukujesz torebek strunowych to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – takie opakowania także znalazły się w naszej ofercie. Rozmiar możesz wybrać spośród kilku możliwości. Dysponujemy opakowaniami w wymiarach od 4×6 cm do 40×45 cm. Odpowiedz sobie na pytanie: „Chcę zapakować mniejsze czy większe przedmioty?” i podejmij decyzję. W ofercie posiadamy także worki na odpady. U nas, zaopatrzysz się w opakowania na odpady o różnej grubości i pojemności (od 30 do 240l).

koszule w foliach

Poszukujesz reklamówek i folii do pakowania?
U nas je znajdziesz!

Oferta taśm i akcesoriów

Musisz zakleić folię bądź kartony? Jeśli tak, to na pewno przyda Ci się odpowiednia taśma. Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów. Poczynając od papierowych malarskich, poprzez klasyczne taśmy klejące, kończąc na tych dwustronnych. Na życzenie Klienta możemy umieścić na taśmach dowolny nadruk bądź logo. Nie dysponujesz przyrządem ułatwiającym oklejanie? Spokojnie, zajmujemy się również sprzedażą i takich artykułów. Nie, to jeszcze nie koniec naszej oferty. W jej skład wchodzą jeszcze gumki recepturki, tekturki oraz rękawice i buty ochronne.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.
Przedstawimy Ci indywidualną ofertę i szczegóły naszej współpracy

    Tagi: opakowania foliowe, worki foliowe, producent opakowań foliowych, torebki foliowe, woreczki foliowe,
    opakowania foliowe łódź, folie łódź, producent worków foliowych łódź