Eco-friendly

Jesteśmy producentem nowoczesnych opakowań biodegradoalnych. Dołącz do naszej #opakgreen społaczeności. Pokaż światu, że zależy Ci na przyrodzie.

Wykonujemy folię w 100% z recyklingu

Opakowania biodegradowalne

Zużycie opakowań foliowych w przemyśle, produkcji, a także codziennej konsumpcji jest bardzo duże. Każda „foliówka” to ślad, jaki pozostawiamy w ekosystemie na bardzo długie lata. Pragniemy działać w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, ograniczając wpływ, jaki na nie wywieramy do minimum. To sprawiło, że postanowiliśmy, jako producent opakowań foliowych stworzyliśmy innowacyjne opakowania biodegradowalne, które są doskonałą alternatywą dla klasycznych opakowań. Opracowaliśmy innowacyjną formułę materiału, dzięki czemu nasze foliowe opakowania biodegradowalne ulegają w pełni rozkładowi. Wybierając opakowania z folii ekologicznej, możesz pogodzić dbałość o środowisko naturalne zapewniając wysokiej jakości opakowania na swoje produkty.

torba ekologiczna grafika
folia ekologiczna - produkcja

Dlaczego warto wybrać folię ekologiczną?

Foliowe opakowania biodegradowalne wykonane są ze specjalnie przetworzonej kukurydzy lub skrobi ziemniaczanej. W przeciwieństwie do tradycyjnych woreczków foliowych, które wytwarzane są między innymi z ropy naftowej, ekologiczna folia jest w pełni biodegradowalna. Folia biodegradowalna Opak Fol produkowana jest z surowców naturalnych, co ma znacznie mniejszy wpływ na środowisko naturalnie, ponieważ pozwala to ograniczyć zużycie ze źródeł nieodnawialnych.
Decydując się na opakowania biodegradowalne, wykonane z folii ekologicznej redukujemy liczbę odpadów, które pozostaną po naszych produktach. Jak to możliwe? Woreczki z folii biodegradowalnej wykonane są wyłącznie z materiałów pochodzenia roślinnego. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do tworzyw foliowych w pełni się rozkładają – dlatego po zużyciu powinny trafiać do odpadów bio lub do kompostownika. Dzięki działaniu mikroorganizmów, po pewnym czasie opakowanie zupełnie znika i pozostaje po nim tylko woda i dwutlenek węgla.
Istotną wartością dla Twojej firmy jest zrównoważona produkcja, działasz, mając na względzie dobro środowiska naturalnego, oferujesz produkty eko i bio? Zadbaj o ekologiczne opakowanie, zgodne z filozofią i wartościami ważnymi dla Twojej marki. W ten sposób zwiększysz zaufanie klientów, wyróżnisz się na tle konkurencji i wzmocnisz pozycję na rynku.

Chcesz poznać szczegóły oferty opakowań foliowych biodegradowalnych?

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.
Przedstawimy Ci indywidualną ofertę i szczegóły naszej współpracy