Przemysłowe taśmy klejące

Taśma foliowa – wybierz najlepszy produkt do Twoich potrzeb

Taśma foliowa klejąca czy taśma transportująca to podstawowy element wyposażenia w handlu. Odpowiednie zabezpieczenie zamówienia czy przesyłki wymaga mocnej przemysłowej taśmy klejącej. Dobra taśma jest dość cienka, ale wytrzymała, z mocnym klejem, który zapewnia idealne mocowanie do powierzchni płaskich. Nasze produkty cechuje wysoka odporność na rozciąganie i rozerwanie. Sprzedajemy taśmy klejące w wielu rozmiarach i o różnej grubości, tak, żeby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dla jeszcze lepszej promocji Twojej firmy oferujemy taśmy z nadrukiem. Proponujemy wykonanie kolorowego nadruku z logo Twojej firmy lub innej, dowolnej grafiki reklamowej. Sprawdź też nasze przenośne przyrządy do taśm – dyspensery, odwijacze czy urządzenia do opasywania taśmą. Nie tylko poprawią wydajność i wygodę pracy w magazynach i firmach, ale też zagwarantują odpowiednie zabezpieczenie produktów przed oddaniem do transportu.

zamknij komunikat
Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies. Więcej informacji...